MAKIJAŻ PERMANENTNY

BRWI

oDPOWIEDNIA TECHNIKA ORAZ IDEALNIE DOBRANY KSZTAŁT BRWI

Potrafią dodać twarzy wiele UROKU i wydobyć SPOJRZENIE. To niesamowicie WYGODNE rozwiązanie DEDYKUJE dla kobiet które mają znacznie PRZERZEDZONE WŁOSKI w łuku brwiowym lub całkowicie ich nie mają, borykają się z dużą ASYMETRIĄ lub chciałby zmienić KSZTAŁT lub kolor swoich brwi.

warto wiedzieć
;

JAK PRZYGOTOWAĆ SIE DO ZABIEGU?

Przed zabiegiem makijażu permanentnego brwi najlepiej jest nie depilować ich przez ok. 1 miesiąc. Niech rosną i stają się naturalne wtedy łatwiej będzie nam ocenić jaki jest Twój naturalny kształt brwi. Pamiętaj, aby zadbać również o kondycję Twojej skóry. Jeśli skóra w okolicy brwi jest sucha i łuszczy się, wykonaj peeling i nałóż maseczkę lub ampułkę nawilżającą. Jeśli Twoja cera jest tłusta – oczyść ją przed zabiegiem. Dobrze przygotowana skóra lepiej przyjmuje pigment przez co Twój makijaż będzie bardziej trwały.

PIELĘGNACJA POZABIEGOWA

Tuż po zabiegu skóra może być delikatnie opuchnięta lub zaczerwieniona. Jest to stan przejściowy. Brwi permanentne tuż po zabiegu są bardzo wyraziste.  Pamiętaj, że w ciągu 7 dni od zabiegu naskórek złuszczy się i makijaż stanie się jaśniejszy o około 50%. Po zabiegu makijażu permanentnego brwi dbaj o skórę wokół nich szczególnie delikatnie. Uwaga! Jeśli nie zastosujesz się do powyższych zaleceń, na Twoich brwiach mogą wystąpić przebarwienia i odbarwienia makijażu.