makijaż permanentny ust

Idealny kształt i piękny kolor na stałe!

                          o2. usta

Piękne i ponętne usta niewątpliwie przykuwają uwagę otoczenia, dlatego warto szczególnie o nie dbać i umiejętnie je podkreślać. Makijaż permanentny ust pomaga skorygować drobne niedoskonałości oraz wyeksponować wszystkie indywidualne walory – naturalny, delikatny kolor i idealny, zmysłowy kształt. Moją ulubioną techniką jest Smudge-Proof lips – bezkonturowa metoda, która pozwala na osiągnięcie bardzo naturalnego efektu. Za jej pomocą możemy zmienić naturalny kolor ust bądź też podkreślić dotychczasowy, nadając ustom piękny kształt, nie wzmacniając przy tym konturu. Kontur po wyłuszczeniu pięknie wkomponuje się w czerwień wargową.

Chcesz poprawić kontur swoich ust i podkreślić je pięknym kolorem?
umów się na konsultacje
warto wiedzieć
;

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed wykonaniem makijażu permanentnego ust należy odpowiednio przygotować się do zabiegu. Usta są bardzo delikatne i podatne na infekcje dlatego przez 3 dni przed zabiegiem zaleca się przyjmowanie tabletek HEVIRAN 800 mg (na receptę) lub HASCOVIR (bez recepty). Jest to lek przeciwwirusowy, zapobiegający powstawaniu opryszczki. Lek przyjmowany według zaleceń lekarza. Przed zabiegiem należy zadbać o doskonałe nawilżenie i odżywienie ust

Pielęgnacja pozabiegowa

Pamiętaj, aby szczególnie dbać o swoje usta i okolice ust. Nie mocz, nie trzyj i nie dotykaj ust. Dbaj o ich higienę. Nie powinnaś myć ich mydłem. Stosuj tylko kosmetyki polecone przez linergistkę. Po każdym posiłku dezynfekuj usta – polecamy to zwłaszcza osobom, które maja skłonność do występowania opryszczki. Przed około 2 tygodnie po wykonanym makijażu permanentnym ust nie należy korzystać z basenu, zabiegów SPA, sauny i solarium (aby uniknąć ryzyka infekcji).
Uwaga! Jeśli nie zastosujesz się do powyższych zaleceń, na Twoich ustach mogą wystąpić przebarwienia i odbarwienia makijażu.