MAKIJAŻ PERMANENTNY

UST

bez makijażu

a jednak w makijażu!

Podkreślona uroda bez zbędnego stania przed lustrem – to coś, na czym zależy wielu kobietom, szczególnie w okresie wakacyjnym. Taki komfort może zapewnić NAM wyłącznie makijaż permanentny. Zabieg pigmentacji skutkuje nie tylko pięknym kolorytem ust. Dzięki makijażowi permanentnemu możemy przywrócić również naturalny kształt i wyrównać koloryt m.in po opryszczce czy rozszczepie podniebiennym wargi, optycznie powiększyć usta lub idealnie je wykonturować. 

warto wiedzieć
;

JAK PRZYGOTOWAĆ SIE DO ZABIEGU?

Przed wykonaniem makijażu permanentnego ust należy odpowiednio przygotować się do zabiegu. Usta są bardzo delikatne i podatne na infekcje dlatego przez 3 dni przed zabiegiem zaleca się przyjmowanie tabletek HEVIRAN 800 mg (na receptę) lub HASCOVIR (bez recepty). Jest to lek przeciwwirusowy, zapobiegający powstawaniu opryszczki. Lek przyjmowany według zaleceń lekarza. Przed zabiegiem należy zadbać o doskonałe nawilżenie i odżywienie ust

PIELĘGNACJA POZABIEGOWA

Pamiętaj, aby szczególnie dbać o swoje usta i okolice ust. Nie mocz, nie trzyj i nie dotykaj ust. Dbaj o ich higienę. Nie powinnaś myć ich mydłem. Stosuj tylko kosmetyki polecone przez linergistkę. Po każdym posiłku dezynfekuj usta – polecamy to zwłaszcza osobom, które maja skłonność do występowania opryszczki. Przed około 2 tygodnie po wykonanym makijażu permanentnym ust nie należy korzystać z basenu, zabiegów SPA, sauny i solarium (aby uniknąć ryzyka infekcji).

Uwaga! Jeśli nie zastosujesz się do powyższych zaleceń, na Twoich ustach mogą wystąpić przebarwienia i odbarwienia makijażu.